ENGLISH
sanitas spa
Online Oda Rezervasyon
Spa
Rezervasyon
Kongre / Toplantı
Talep Formu
Düğün / Ziyafet
Talep Formu
Restoran / Bar
Rezervasyon
Bilkent Otel, 750 m²' lik alan üzerine kurulu SPA'sı ile misafirlerine rahatlatıcı ve şık bir ortamda sağlık hizmetlerini sunuyor.
SPA, Asya mimarisi içerisindeki Doğu Mistisizmini sergilemektedir. Bilkent Otel SPA merkezini diğer merkezlerden ayıran özellikler; mekanın girişinden başlıyor. Müzik sistemi ve dekoruna kadar, hoş kokulu mumlardan ışık sistemine kadar kullanılan kozmetik malzemeleri de dahil merkeze gelen kişiye ruhsal ve bedensel hizmeti, geleneksel konukseverliği ve deneyimli profesyoneller ile sunuyor olması. Sabah güne iyi bir başlangıç, öğle tatilinde küçük bir kaçamak ya da iş çıkışında rahatlamak...*Sanitas Spa masaj ve hamam uygulamalarından hafta içi günlerde 10.00-14.00 saatleri arasında %40 indirimli olarak faydalanabilirsiniz.
*Ayın bakımı uygulamasından ay boyunca %20 indirimli olarak faydalanabilirsiniz.

"Bilkent Otel SANİTAS SPA, projelendirme, dekorasyon, konsept, bakım ve ürün politikası olmak üzere SPA sektöründe 20 seneyi aşkın süredir hizmet veren ve Türkiye çapında birçok SPA'nın işletme ve danışmanlığını yapan Sanitas & Wellness firması tarafından danışmanlık hizmeti almaktadır."
İhsan Doğramacı Bul. No:6 06800 Bilkent/Ankara
T:+90 (312) 266 46 86 ▪ F:+90 (312) 266 46 79 info@bilkentotel.com.tr ▪ reservation@bilkentotel.com.tr